o nas

Firma Rakla-Kolor istnieje od 1984 roku i jest liderem w swojej branży w Polsce. Specjalizujemy się w wykonywaniu nadruków metodą sitodruku, haftów na elementach oraz wyrobach gotowych, emblematów wytłaczanych na skórach sztucznych i naturalnych, drukujemy parawany, torby ekologiczne oraz inne wyroby.


Dysponujemy studiem projektowym, w którym przygotowujemy wzory nadruków oraz programy hafciarskie. Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi krajowymi oraz zagranicznymi, regularnie wykonujemy usługi dla renomowanych firm europejskich i amerykańskich. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony, chętnie odpowiemy na każdy kontakt z naszą firmą.


Posiadamy najnowszej generacji automatyczny park maszynowy do haftu i druku, charakteryzujący się nowoczesnością, wielkością i różnorodnością haftu i druku.


Oferujemy usługi haftu z szeroką paletą wzorów własnych i powierzonych. Stosujemy w produkcji również technologię mieszaną: kompozycję łączenia haftu oraz sitodruku. Daje to niepowtarzalny efekt, nadający w sposób doskonały atrakcyjnego wyglądu wyrobom, co znajduje uznanie wśród odbiorców finalnych.


Stosujemy najnowocześniejsze technologie, zapewniamy sprawdzoną i doświadczoną obsługę, dzięki temu oferujemy najwyższą jakość wykonania usługi.


Zachęcamy Państwa do łączenia aplikacji wycinanych ploterem laserowym z technikami hafciarskimi i drukarskimi


Doskonała technologia pozwala nam na uzyskanie najbardziej skomplikowanych wzorów. Metoda grawerowania i wycinania laserem nadaje efektowny wygląd wyrobom hafciarskim; efekt 3D, odstające listki, nakładane kwiatki warstwami jeden na drugi, itp.


Aplikacje cięte laserem w większości przypadków są czyste i gładkie, posiadają 100% powtarzalność. Nasza firma posiada sitodruk komputerowy, co dodatkowo umożliwia zdobienie aplikacji metodą druku bezpośredniego


Zapraszamy do korzystania z naszych usług

GWARANTUJEMY NISKIE CENY, ORAZ MIŁĄ I FACHOWĄ OBSŁUGĘ