Maszyna MHM Synchoprint type S

Najwyższa jakość.


Zobacz więcej
Haft komputerowy na maszynach Barudan


Zobacz więcej
Laser do cięcia aplikacji - dwutubowy


Zobacz więcej
Tampodruk najwyższej jakości


Zobacz więcej
Prasy transferowe duże formaty


Zobacz więcej
Aktualności
Znajdziesz tu najnowsze informacje
z życia naszej firmy.
Zobacz więcej
Oferta
Oferujemy Państwu terminy realizacji zleceń, które warto sprawdzić!
Zobacz więcej
Galeria
Zobacz nasze dotychczasowe
realizacje.
Zobacz więcej

RAKLA KOLOR

haft komputerowy

,

haft na odzieży

,

nadruk na odzieży

,

sitodruk

,

haft chenille

,

tampodruk

,

druk transferowy

,

nadruki na koszulkach

,

nadruki na torbach

O nas

Witaj na internetowej stronie firmy Rakla-Kolor.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą firmą oraz ofertą i jednocześnie gwarantujemy, że dzięki naszemu profesjonalizmowi każde Twoje zlecenie (tj. haft komputerowy, sitodruk, tampodruk, sublimacje odzieży, usługi laserowe) zostanie wykonane według najwyższych standardów.

Firma Rakla-Kolor istnieje od 1984 roku i jest liderem w swojej branży w Polsce. Specjalizujemy się w wykonywaniu nadruków metodą sitodruku, haftów na elementach oraz wyrobach gotowych, emblematów wytłaczanych na skórach sztucznych i naturalnych, drukujemy parawany, torby ekologiczne oraz inne wyroby. Gwarantujemy niskie ceny, oraz miłą i fachową obsługę.

Jesteśmy firmą wykonującą usługi technik drukarskich od sitodruku poprzez tampodruk aż po usługi laserowe. Naszą specjalnością jest nadruk na odzieży oraz haft na odzieży w tym nadruki na koszulkach i nadruki na torbach. Wykonujemy również sublimację odzieży, czyli druk, który polega na wgrzewaniu farby bezpośrednio w materiał.
W naszym studium projektowym znajduje się bogaty wybór szablonów do sitodruku oraz szeroki wachlarz wzorów do haftu komputerowego, co zdecydowanie przyspiesza realizację zlecenia. Jednocześnie jesteśmy otwarci na autorskie pomysły naszych Klientów, również haft chenille.
Naszą firmę tworzy zgrany zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie i kompetentność w kwestii różnych technik nadruku na odzieży oraz innych powierzchniach spowodowało, że staliśmy się cenioną firmą w Polsce, a ponadto stanowimy silną konkurencję dla innych firm w tej branży.
Pragniemy ciągle podążać za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, dlatego park maszynowy, który posiadamy, jest najnowszej generacji. Dzięki temu nadruk lub haft na odzieży oraz druk transferowy wykonywany jest z chirurgiczną precyzją, a tworzone wzory mogą być bardzo skomplikowane.
Zachęcamy do składania zamówień.

Maszyny